ВИДЕО: Јелена Томашевиќ убавица во сина креација во спотот за новата песна „Дирај ми усне“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Јелена Томашевиќ убавица во сина креација во спотот за новата песна „Дирај ми усне“

ВИДЕО: Јелена Томашевиќ убавица во сина креација во спотот за новата песна „Дирај ми усне“

Јелена Томашевиќ го збогати своето музичко портфолио со нова музика. 36-годишната српска пејачка ја објави песната „Дирај ми усне“.

Во музичкиот спот, шармантната ѕвезда носи сина креација.

Текстот и музиката на песната се дело на Горан Ковачиќ, додека за аранжманот се погрижи Дарко Димитров.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.