ВИДЕО: Хајди Клум и Педро Паскал во спотот на Сиа за „Fire Meet Gasoline“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Хајди Клум и Педро Паскал во спотот на Сиа за „Fire Meet Gasoline“

ВИДЕО: Хајди Клум и Педро Паскал во спотот на Сиа за „Fire Meet Gasoline“

Сиа го објави музичкото видео за „Fire Meet Gasoline“. Главните улоги во спотот им припаднаа на Хајди Клум и Педро Паскал.

Германскиот супермодел и ѕвездата од „Game of Thrones“ се страсни љубовници со мрачна тајна.

„Fire Meet Gasoline“ е дел од новиот албум на австралиската ѕвезда „1000 Forms of Fear“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3282 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“