ВИДЕО: Футуристичкиот спот на Дуа Липа за филмската песна „Swan Song“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Футуристичкиот спот на Дуа Липа за филмската песна „Swan Song“

ВИДЕО: Футуристичкиот спот на Дуа Липа за филмската песна „Swan Song“

Дуа Липа го објави спотот за „Swan Song“. Песната е дел од саундтракот за филмот „Alita: Battle Angel“, чија премиера е закажана за следниот месец.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4943 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?