ВИДЕО: Стефонатор и Мартија заљубени во спотот за заедничката песна „Шо праеш“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Стефонатор и Мартија заљубени во спотот за заедничката песна „Шо праеш“

ВИДЕО: Стефонатор и Мартија заљубени во спотот за заедничката песна „Шо праеш“

Стефан Рашковиќ - Стефонатор и Мартија Станојковиќ снимија заедничка песна. Популарниот јутубер и 15-годишната пејачка го објавија спотот за „Шо праеш“, во кој глумат пар кој е во љубовна врска.

Текстот на песната го напиша Иван Ајнштајн, а за видеозаписот бил задолжен Томислав Живковиќ.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5353 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“