ВИДЕО: Спотот на Тијана Дапчевиќ за баладата „Никад нисам“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Тијана Дапчевиќ за баладата „Никад нисам“

ВИДЕО: Спотот на Тијана Дапчевиќ за баладата „Никад нисам“

Тијана Дапчевиќ го промовираше видеозаписот за баладата „Никад нисам“. 43-годишната пејачка ја сними песната за истоимениот роман на Весна Дедиќ.

Автор на музиката е Драган Брајовиќ – Браја, а аранжманот е на Дејан Костиќ.

Погледнете го спотот:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20064 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?