ВИДЕО: Спотот на Селена Гомез за шпанската песна „De Una Vez“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Селена Гомез за шпанската песна „De Una Vez“

ВИДЕО: Спотот на Селена Гомез за шпанската песна „De Una Vez“

Селена Гомез со нетрпение очекуваше да им го претстави на обожавателите најновиот музички проект.

Младата пејачка ја објави песната „De Una Vez“, која се очекува да биде дел од нејзиниот прв албум на шпански јазик.

28-годишната ѕвезда напиша: „Ова е почеток на нешто кое сакав да го истражам долго време. Се надевам дека ќе го сакате, исто толку многу колку што го сакам јас“.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 732 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.