ВИДЕО: Спотот на Нокаут за новата песна „Кога ме сакаш ти“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Нокаут за новата песна „Кога ме сакаш ти“

ВИДЕО: Спотот на Нокаут за новата песна „Кога ме сакаш ти“

Еден месец пред нивниот концерт во Скопје, Нокаут објавија нова песна и спот. Со песната „Кога ме сакаш ти“ Нокаут го најавуваат нивниот четврти албум.

Автор на музиката е Дарко Димитров, а текстот е дело на Огнен Неделковски. Спотот е режиран од Александар Ристовски-Принц.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4230 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.