ВИДЕО: Спотот на Нокаут за новата песна „Кога ме сакаш ти“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Нокаут за новата песна „Кога ме сакаш ти“

ВИДЕО: Спотот на Нокаут за новата песна „Кога ме сакаш ти“

Еден месец пред нивниот концерт во Скопје, Нокаут објавија нова песна и спот. Со песната „Кога ме сакаш ти“ Нокаут го најавуваат нивниот четврти албум.

Автор на музиката е Дарко Димитров, а текстот е дело на Огнен Неделковски. Спотот е режиран од Александар Ристовски-Принц.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 703 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.