ВИДЕО: Спотот на Дуа Липа за нејзиниот нов хит „Don't Start Now“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Дуа Липа за нејзиниот нов хит „Don't Start Now“

ВИДЕО: Спотот на Дуа Липа за нејзиниот нов хит „Don't Start Now“

Дуа Липа лудо се забавува по раскинување во спотот за новата песна „Don't Start Now“.

„Избрав да ја објавам оваа песна прва за да затворам едно поглавје од мојот живот и да започнам друго. Во нова ера со нов звук!“ - вели таа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3906 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.