ВИДЕО: Спотот на Дани Димитровска за новата песна „Четири Ѕида“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Дани Димитровска за новата песна „Четири Ѕида“

ВИДЕО: Спотот на Дани Димитровска за новата песна „Четири Ѕида“

Дани Димитровска има нова песна. 40-годишната пејачка ја објави „Четири Ѕида“, заедно со видеозаписот за истата.

Музичкиот спот е снимен на спортскиот аеродром во Битола.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9958 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?