ВИДЕО: Спотот на Викторија Лоба и Тајзи за „Каде сме ние“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Викторија Лоба и Тајзи за „Каде сме ние“

ВИДЕО: Спотот на Викторија Лоба и Тајзи за „Каде сме ние“

Викторија Лоба и Драган Величковски - Тајзи ја претставија својата прва музичка соработка.

Македонските музичари го објавија спотот за песната „Каде сме ние“. Погледнете го:

Текстот на песната е на Роберт Билбилов, додека како режисер и продуцент се јавува Даниел Јовески.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1314 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.