ВИДЕО: Спотот на Антониа Гиговска за нејзината нова песна „Mogli smo u dvoje“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Антониа Гиговска за нејзината нова песна „Mogli smo u dvoje“

ВИДЕО: Спотот на Антониа Гиговска за нејзината нова песна „Mogli smo u dvoje“

Антониа Гиговска продолжува да работи на нова музика.

18-годишната македонска пејачка денес го објави спотот за својата нова песна „Mogli smo u dvoje“.

Текстот е дело на Владимир Даниловиќ, за музиката се погрижи Дарко Димитров, а за видеозаписот задолжен беше Даниел Јовески.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9550 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.