Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот за новиот дует на Цеца и Жељко Јоксимовиќ „Više od sreće“

ВИДЕО: Спотот за новиот дует на Цеца и Жељко Јоксимовиќ „Više od sreće“

Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ снимија заеднички дует. Големите балкански ѕвезди ја објавија песната „Više od sreće“, заедно со спотот за истата.

Музиката и текстот на песната се дело на Милош Рогановиќ, а за аранжманот и продукцијата се погрижил самиот Жељко.

„Љубовта е повеќе од среќа. Браво за нас“ - напиша Цеца, во заеднички пост со Жељко.

Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13336 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.