ВИДЕО: Слаткар во „Дајте музика“ ја промовираше новата песна „Јас имам некој“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Слаткар во „Дајте музика“ ја промовираше новата песна „Јас имам некој“

ВИДЕО: Слаткар во „Дајте музика“ ја промовираше новата песна „Јас имам некој“

Марко Маринковиќ - Слаткар беше гостин во новата епизода од „Дајте музика“ каде ја промовираше својата нова песна „Јас имам некој“.

Малите ѕвезди во популарното шоу пееја заедно со 33-годишниот музичар. Погледнете видео:

Слаткар во Дајте музика

Слаткар го објави и спотот за песната.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3119 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?