Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Сара Мејс со ќеркичката во спотот за песната „Хероина“ посветена на сите жени и девојчиња

ВИДЕО: Сара Мејс со ќеркичката во спотот за песната „Хероина“ посветена на сите жени и девојчиња

Сара Мејс ја објави „Хероина“ – долгонајавуваната песна со моќен текст кој вдахнува сила во секоја жена и девојка.

Во спотот за истата, македонската пејачка се појавува со својата ќеркичка Илина и ја охрабрува да верува во себеси, ѝ кажува дека може да биде посилна од сите и да има сè ако посака.

Погледнете го видеозаписот во кој се појавуваат и македонски познати личности како Тамара Тодевска со двете деца, Лидија Кочовска, Ана Дурловски, Атиџе Муратова, Наталија Теодосиева, Тамара Котевска, Цеце Николова, Емра Куртишова и Лејла Рамковска со ќерката.

Сара Мејс со ќерката Илина Сара Мејс со ќерката Илина Сара Мејс со ќерката Илина Сара Мејс со ќерката Илина Сара Мејс со ќерката Илина Сара Мејс со ќерката Илина

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13334 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.