ВИДЕО: Пинк и Ченинг Тејтум се разигран пар во спотот за „Beautiful Trauma“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Пинк и Ченинг Тејтум се разигран пар во спотот за „Beautiful Trauma“

ВИДЕО: Пинк и Ченинг Тејтум се разигран пар во спотот за „Beautiful Trauma“

Пинк го покани Ченинг Тејтум за визуелно да го презентира својот хит „Beautiful Trauma“.

Во музичкото видео, 38-годишната пејачка и 37-годишниот актер глумат ретро пар, кој минува низ подеми и падови во врската.

„Beautiful Trauma“ е првиот сингл од истоимениот седми студиски албум на Пинк.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1531 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.