ВИДЕО: Никол Шерцингер го објави спотот за „Boomerang“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Никол Шерцингер го објави спотот за „Boomerang“

ВИДЕО: Никол Шерцингер го објави спотот за „Boomerang“

Никол Шерцингер е разиграна во видео записот за песната „Boomerang“. 34-годишната пејачка и многу нејзини „клонови“ танцуваат во видеото засилено со компјутерски ефекти.

„Boomerang“ е водечки сингл од претстојниот музички албум на Никол, кој треба да излезе во текот на годинава.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?