ВИДЕО: Мајли Сајрус диво се забавува во лудиот спот за „We Can’t Stop“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Мајли Сајрус диво се забавува во лудиот спот за „We Can’t Stop“

ВИДЕО: Мајли Сајрус диво се забавува во лудиот спот за „We Can’t Stop“

Со новиот спот Мајли Сајрус очигледно сака да докаже дека повеќе не е Дизни ѕвезда и дека се дистанцира од имиџот на примерна девојка.

Видеозаписот на 20-годишната ѕвезда за песната „We Can’t Stop“ е исполнет со бизарни сцени од дива забава. Во него, Сајрус танцува со тресење на задникот, се бакнува во базен со кукла и се вклучува во женска тепачка.

„We Can’t Stop“ е водечки сингл од новиот музички албум на Мајли.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3429 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.