ВИДЕО: Мајли Сајрус гола и емотивна во спотот за „Wrecking Ball“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Мајли Сајрус гола и емотивна во спотот за „Wrecking Ball“

ВИДЕО: Мајли Сајрус гола и емотивна во спотот за „Wrecking Ball“

Непристојниот и на моменти вулгарен настап на MTV VMA ја претвори Мајли Сајрус во мета на безброј негативни коментари. Но, новиот спот на 20-годишната пејачка нема да ѝ помогне да ги затвори устите на критичарите.

Во музичкото видео за „Wrecking Ball“ Мајли се појавува целосно гола. Видеото е режирано од фотографот Тери Ричардсон.

„Wrecking Ball“ е дел од најновиот албум на Сајрус, „Bangerz“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3428 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.