ВИДЕО: Магичниот спот на Бијонсе за „Spirit“ во кој се појавува и нејзината ќерка Блу Ајви
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Магичниот спот на Бијонсе за „Spirit“ во кој се појавува и нејзината ќерка Блу Ајви

ВИДЕО: Магичниот спот на Бијонсе за „Spirit“ во кој се појавува и нејзината ќерка Блу Ајви

Бијонсе го објави спотот за „Spirit“, песната која ја сними за саундтракот за филмската верзија на „Кралот лав“.

Во магичното видео се појавува и нејзината ќеркичка Блу Ајви.

37-годишната пејачка го позајми својот глас за Нала во новиот филм на Дизни.

Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit Spirit

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20064 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?