ВИДЕО: Лозано си разменува нежности со манекенката Билјана Шкортова во спотот за „Надеж“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Лозано си разменува нежности со манекенката Билјана Шкортова во спотот за „Надеж“

ВИДЕО: Лозано си разменува нежности со манекенката Билјана Шкортова во спотот за „Надеж“

Влатко Лозаноски ѝ подари на македонската публика нова музика. 33-годишниот пејач го објави спотот за љубовната песна „Надеж“.

Во видеозаписот, Лозано си разменува нежности со моделот Билјана Шкортова. Песната е дело на Магдалена и Лазар Цветкоски.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1535 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.