ВИДЕО: Летниот спот на Виктор Апостоловски за новата песна „Крал“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Летниот спот на Виктор Апостоловски за новата песна „Крал“

ВИДЕО: Летниот спот на Виктор Апостоловски за новата песна „Крал“

Виктор Апостоловски има нова музика. 28-годишниот пејач ја објави својата песна „Крал“, како и летниот спот за истата.

Танц, добар ритам и забава... погледнете го видеозаписот на младиот музичар:

Виктор Апостоловски

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9508 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?