ВИДЕО: Кристина Агилера со убиствени облини во спотот за „Your Body“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Кристина Агилера со убиствени облини во спотот за „Your Body“

ВИДЕО: Кристина Агилера со убиствени облини во спотот за „Your Body“

Кристина Агилера многупати има изјавено дека се гордее со своите облини, а нејзиниот нов спот е доказ за тоа.

Талентираната пејачка влегува во улога на фатална жена која бесрамно заведува мажи со својата убавина, а потоа ги „убива“. Токму затоа спотот започнува со пораката: „Ниту еден маж не беше повреден за време на снимањето на ова видео“.

„Your Body“ е првиот сингл од најновиот студиски албум на Кристина, „Lotus“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.