ВИДЕО: Елена Ристеска заведува на плажа во Мајами во спотот за новата песна „Superstar“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Елена Ристеска заведува на плажа во Мајами во спотот за новата песна „Superstar“

ВИДЕО: Елена Ристеска заведува на плажа во Мајами во спотот за новата песна „Superstar“

Елена Ристеска ги израдува своите обожаватели со нова музика. 32-годишната пејачка ја објави новата песна „Superstar“ која ја сними во соработка со рускиот рапер Кирил.

Погледнете го спотот, кој Елена го снимаше во Мајами во ноември минатата година.

Музиката е дело на Дарко Димитров, а текстот го потпишува Кирил Лупинос.

Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска Елена Ристеска

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1529 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.