ВИДЕО: Дајен Китон е баба на Џастин Бибер во неговиот нов спот за „Ghost“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Дајен Китон е баба на Џастин Бибер во неговиот нов спот за „Ghost“

ВИДЕО: Дајен Китон е баба на Џастин Бибер во неговиот нов спот за „Ghost“

Џастин Бибер ја објави новата песна „Ghost“, а за снимањето на спотот, покани специјална гостинка.

Актерката Дајен Китон влезе во улога на баба на младиот пејач во новиот видеозапис, во кој тој се обидува да ја охрабри да започне нов живот по смртта на неговиот дедо.

Погледнете го:

Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон Спотот на Џастин Бибер со Дајен Китон

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4031 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.