ВИДЕО: Дани Димитровска разнежнува со новата балада „Време“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Дани Димитровска разнежнува со новата балада „Време“

ВИДЕО: Дани Димитровска разнежнува со новата балада „Време“

Дани Димитровска со нова балада ги разнежнува своите фанови. 39-годишната пејачка ја објави песната „Време“, заедно со спотот за истата.

Музиката и текстот ги потпишува Весна Малинова Бабамов, додека црно-белиот видеозапис е режиран од Чедо Поповски.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18645 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?