ВИДЕО: Влатко Лозаноски сподели цел свој концерт за да ги забавува фановите во изолација
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Влатко Лозаноски сподели цел свој концерт за да ги забавува фановите во изолација

ВИДЕО: Влатко Лозаноски сподели цел свој концерт за да ги забавува фановите во изолација

Влатко Лозаноски – Лозано објави снимка од минатогодишниот концерт во Скопје за да ги расположи своите обожаватели.

„Со оглед на ситуацијата која ни се случува на сите нам, решивме заедно со мојот тим да Ви го подариме нашиот двочасовен концерт, за време на овој карантин. Ви благодарам уште еднаш од срце на сите оние кои што присуствуваа на овој прекрасен концерт, на тие кои што беа зад и на бината, но најмногу на тие кои беа пред бината, одличната публика која придонесе овој концерт да добие друга димензија. Ве гушкам ‘јако, јако’ и останете прекрасни како што сте.... до нашето следно видување“ – порача тој.

Видео

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1531 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.