ВИДЕО: Влатко Лозаноски со својот бенд од дома го изведуваат хитот „Километри“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Влатко Лозаноски со својот бенд од дома го изведуваат хитот „Километри“

ВИДЕО: Влатко Лозаноски со својот бенд од дома го изведуваат хитот „Километри“

Како и многу други музичари, така и Влатко Лозаноски ја забавува македонската публика и додека е во домашна изолација.

34-годишниот пејач го изведува својот голем хит „Километри“ придружуван од својот бенд.

Слушнете како звучат:

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1529 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.