ВИДЕО: Бремената Кети Пери целосно се разголи во спотот за новата песна „Daisies“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Бремената Кети Пери целосно се разголи во спотот за новата песна „Daisies“

ВИДЕО: Бремената Кети Пери целосно се разголи во спотот за новата песна „Daisies“

Кети Пери го објави спотот за својата нова песна „Daisies“. Во видеозаписот снимен во природа, 35-годишната пејачка целосно се разголува и го покажува пораснатото трудничко стомаче.

Пери е бремена со првото дете со Орландо Блум.

„Daisies“ ќе биде дел од петтиот студиски албум на Пери.

Кети Пери Кети Пери Кети Пери

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5988 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“