ВИДЕО: Антониа Гиговска „заљубена до уши“ во спотот за новата песна „Магнет“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Антониа Гиговска „заљубена до уши“ во спотот за новата песна „Магнет“

ВИДЕО: Антониа Гиговска „заљубена до уши“ во спотот за новата песна „Магнет“

По „Магла“, Антониа Гиговска сервира нов музички хит. Македонката пејачка со истата екипа ја создаде и „Магнет“.

Денес беше објавен видеозаписот за новата песна кој е режиран од Даниел Јовески.

Музиката и аранжманот на песната се на Лазар Цветковски, а текстот го потпишува Тајзи.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2448 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.