Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Антониа Гиговска атрактивна и смела во спотот за новата песна „Брига ме“

ВИДЕО: Антониа Гиговска атрактивна и смела во спотот за новата песна „Брига ме“

Антониа Гиговска ја објави својата нова песна на српски јазик, насловена „Брига ме“.

Македонската пејачка, која стана мајка пред четири месеци, изгледа атрактивно во новиот видеозапис.

Претходно, Антониа објави фотографии за да го најави својот нов хит.

Антониа Антониа Антониа Антониа Антониа

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13173 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.