Аријана Гранде, Мајли Сајрус и Лана Дел Реј се ангели во спотот за „Don't Call Me Angel“
Почетна » Новости » Музика » Аријана Гранде, Мајли Сајрус и Лана Дел Реј се ангели во спотот за „Don't Call Me Angel“

Аријана Гранде, Мајли Сајрус и Лана Дел Реј се ангели во спотот за „Don't Call Me Angel“

Аријана Гранде, Мајли Сајрус и Лана Дел Реј се здружија за новата песна „Don't Call Me Angel“, која ќе биде дел од саундтракот за новата верзија на „Charlie’s Angels“ (Чарлиевите ангели).

Во спотот којшто е инспириран од филмот, трите музички ѕвезди се појавуваат во секси издание, а на самиот крај, носат и ангелски крилја кои потсетуваат на шоуто на Victoria's Secret.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9657 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?