Почетна » Новости » Мода » WOW! Џенифер Лопез ултра атрактивна во нова модна кампања

WOW! Џенифер Лопез ултра атрактивна во нова модна кампања

Џенифер Лопез недискутабилно изгледа фантастично. 53-годишната пејачка и актерка мами воздишки со фотографиите од новата модна кампања која ја сними за соработката со Revolve.

Атрактивната ѕвезда позираше во црни модни комбинации промовирајќи ги обувките кои ги создаде за познатиот бренд.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15054 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.