Victoria's Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск
Почетна » Новости » Мода » Victoria's Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск

Victoria's Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск

Неколку дена пред овогодишното шоу, Victoria's Secret го претстави новиот градник од фантазиите.

Ангелот Елза Хоск ја доби честа да ја носи блескавата креација која чини еден милион долари и е украсена со 2.100 дијаманти.

Елза Хоск Елза Хоск Елза Хоск Елза Хоск

За моментот кога дозна дека таа ќе го носи милионскиот градник, Хоск изјави: „Моето тело силно се тресеше. Тоа не беше зашто имав трема, едноставно бев возбудена. Тоа беше кул чувство кое досега го немам почувствувано и дефинитивно момент кој никогаш нема да го заборавам.“

„Вог“ сними мејкап туторијал со Хоск во кој таа го носи новиот градник. Погледнете го:

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5271 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“