Victoria's Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск
Почетна » Новости » Мода » Victoria's Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск

Victoria's Secret го претстави новиот милионски градник кој ќе го носи ангелот Елза Хоск

Неколку дена пред овогодишното шоу, Victoria's Secret го претстави новиот градник од фантазиите.

Ангелот Елза Хоск ја доби честа да ја носи блескавата креација која чини еден милион долари и е украсена со 2.100 дијаманти.

Елза Хоск Елза Хоск Елза Хоск Елза Хоск

За моментот кога дозна дека таа ќе го носи милионскиот градник, Хоск изјави: „Моето тело силно се тресеше. Тоа не беше зашто имав трема, едноставно бев возбудена. Тоа беше кул чувство кое досега го немам почувствувано и дефинитивно момент кој никогаш нема да го заборавам.“

„Вог“ сними мејкап туторијал со Хоск во кој таа го носи новиот градник. Погледнете го:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9550 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.