Pronovias ги освои идните невести со ревијата во Барселона
Почетна » Новости » Мода » Pronovias ги освои идните невести со ревијата во Барселона

Pronovias ги освои идните невести со ревијата во Барселона

Моделите дефилираа околу фонтана додека присутните воздивнуваа на ревијата на Pronovias во Барселона.

Шпанскиот бренд ниту малку не ги разочара идните невести кои се во потрага по идеалната венчаница.

Воздржаната игра со силуетите ротираше околу традиционалната слика за невеста, но сепак понуди по нешто за сечиј вкус.

Модното шоу го отвори и затвори ангелот на Victoria's Secret Роми Стријд.

Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias Ревија на Pronovias

Видео од ревијата

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?