Pinterest: Најпосакуваните невестински фустани за 2016 година
Почетна » Новости » Мода » Pinterest: Најпосакуваните невестински фустани за 2016 година

Pinterest: Најпосакуваните невестински фустани за 2016 година

Кои венчаници ги освоија срцата на најмногу дами во текот на годината што изминува? Pinterest ги претстави 20-те најпопуларни невестински фустани:

Sophia Tolli

Венчаници Венчаници

Lela Rose

Венчаници

Sophia Tolli

Венчаници Венчаници

David Tutera

Венчаници Венчаници

Stella York

Венчаници Венчаници

Allure Bridals

Венчаници Венчаници

Tara Keely

Венчаници Венчаници

Romona Keveza

Венчаници Венчаници

Martina Liana

Венчаници

Carolina Herrera

Венчаници Венчаници

David Tutera

Венчаници Венчаници

Allure Bridals

Венчаници Венчаници

Ella Rosa

Венчаници Венчаници

Essense of Australia

Венчаници Венчаници Венчаници

Maggie Sottero

Венчаници Венчаници

Martina Liana

Венчаници

Romona Keveza

Венчаници Венчаници

Justin Alexander

Венчаници

Alfred Angelo Sapphire

Венчаници Венчаници

Maggie Sottero

Венчаници Венчаници

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10553 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.