Mодна икона во Њујорк: Блејк Лајвли во ПЕТ стилски комбинации
Почетна » Новости » Мода » Mодна икона во Њујорк: Блејк Лајвли во ПЕТ стилски комбинации

Mодна икона во Њујорк: Блејк Лајвли во ПЕТ стилски комбинации

Блејк Лајвли е холивудска ѕвезда која континуирано нижи стилски погодоци. 30-годишната актерка деновиве активно го промовира својот најнов филм „All I See Is You“, па по тој повод, гостуваше во неколку емисии.

Во шоуто на Џими Фелон, славната сопруга на Рајан Рејнолдс се појави во креација во лаванда боја. Асиметричниот фустан е дело на францускиот дизајнер Ролан Муре. Својот стајлинг, Лајвли го надополни со блескави салонки од Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Убавата филмска ѕвезда изгледаше шармантно во жолта комбинација од Брендон Максвел додека се упатуваше кон студиото на „Good Morning America“.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Подоцна, Лајвли се појави во колоритен фустан од колекцијата пролет 2018 на Оскар де ла Рента и впечатливи „лобутинки“.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Блејк беше фотографирана и во два црно-бели стајлинга.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19904 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?