H&M ја најавува пролетта со шик колекција
Почетна » Новости » Мода » H&M ја најавува пролетта со шик колекција

H&M ја најавува пролетта со шик колекција

„Избегајте од обичното, истражувајте го непознатото и прегрнете ја сегашноста. Дозволете си да се изгубите во градот“ - порачуваат од H&M со едиторијалот „Шик бегство“.

Новата колекција за претстојната пролет на шведскиот моден гигант ќе ги привлече обожавателките на неутрални нијанси и впечатливи принтови.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4665 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?