H&M нè подготвува за нова модна пролет со кежуал стилски предлози
Почетна » Новости » Мода » H&M нè подготвува за нова модна пролет со кежуал стилски предлози

H&M нè подготвува за нова модна пролет со кежуал стилски предлози

H&M им ја олеснува на девојките транзицијата од зима во пролет со кул предлози.

Низ стилските комбинации на шведскиот бренд, доминираат џинс парчиња и розови нијанси.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Во кампањата „Denim Days“, ѕвезда е Хејли Болдвин.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4945 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?