Havana Dreams: Летни модни предлози од H&M
Почетна » Новости » Мода » Havana Dreams: Летни модни предлози од H&M

Havana Dreams: Летни модни предлози од H&M

H&M забрзано ја збогатува својата летна модна понуда. Популарниот бренд презентираше нов бран од летната колекција преку едиторијалот „Havana Dreams“.

Швеѓанката Хедвиг Палм позираше во лежерна облека со тропски принтови, модерни шешири и сандали и балетанки со врзување.

HM HM HM HM HM HM HM HM HM HM

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6792 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.