Fall in Love: Есенската модна кампања на „H&M“ со Ана Еверс
Почетна » Новости » Мода » Fall in Love: Есенската модна кампања на „H&M“ со Ана Еверс

Fall in Love: Есенската модна кампања на „H&M“ со Ана Еверс

„H&M“ ја збогати својата модна понуда со колекција која ќе го заскокотка љубопитството на модерните романтичари и модните боеми.

Есенската кампања „Fall in Love“ се фокусира на моделите Ана Еверс и Николас Рипол. Фотографиите ги потпишува Џош Олинс.

Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол Ана Еверс и Николас Рипол

Видео

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4660 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?