42 стилски моменти на Викторија Бекам за нејзиниот 42. роденден
Почетна » Новости » Мода » 42 стилски моменти на Викторија Бекам за нејзиниот 42. роденден

42 стилски моменти на Викторија Бекам за нејзиниот 42. роденден

Викторија Бекам чекори низ петтата деценија од својот живот. Славната сопруга на Дејвид Бекам и мајка на четири деца вчера го прослави својот 42. роденден.

Познатата Англичанка во 90-тите години од минатиот век беше дел мегапопуларниот женски бенд „Spice Girls“, чии хитови го обиколија светот.

По распаѓањето на групата, Викторија продолжи со својата соло кариера, за деценија подоцна да покаже дека музичкиот не е единствениот талент кој го поседува. Таа заплива во дизајнерските води и во 2008 година го основа својот бренд, кој до ден-денес успешно ги привлекува модерните дами.

По повод роденденот на Викторија, потсетете се на 42 од највпечатливите стилски моменти на ѕвездата со препознатливата поза на црвениот тепих.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам
Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18207 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?