41-годишна блогерка од Мадрид со изгледот и стилот докажува дека годините се само обична бројка
Почетна » Новости » Мода » 41-годишна блогерка од Мадрид со изгледот и стилот докажува дека годините се само обична бројка

41-годишна блогерка од Мадрид со изгледот и стилот докажува дека годините се само обична бројка

Модна блогерка од Мадрид ќе ве освои со стилот и изгледот.

41-годишната Силвија Замора преку својот Instagram профил Lady Addict докажува дека годините се само обична бројка, инспирирајќи многумина со модните комбинации и со одличната форма. Замора поседува свој бренд за фармерки LIAJeans, па нејзините модели често се дел од нејзините стајлинзи.

Од класични и елегантни до младешки модни комбинации... Инспирирајте се од стилот на Силвија:

Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора Силвија Замора

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6554 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.