25% попуст на сите шминки на Catrice! Само во dm!
Почетна » Новости » Мода » 25% попуст на сите шминки на Catrice! Само во dm!

25% попуст на сите шминки на Catrice! Само во dm!

Во склоп на кампањата dm LOOK, до 6 декември искористете го попустот од 25% на сите шминки на Catrice!

dm Look: „Едноставна, а сепак елегантно впечатлива“

Се подготвувате за театарска претстава, кино или можеби прв состанок? Не претерувајте со боите. Нежната Nude варијанта на шминка ќе ја истакне вашата природна убавина и ќе направи да изгледате едноставно, но истовремено и елегантно.

Следете ги советите на Дадар и освојувајте, сосема природно!

dm Look dm Look

Дознајте повеќе за производите Catrice од видеото тука: dm Look 2

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9313 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?