15 од најдобрите модни зделки пред да завршат големите летни попусти
Почетна » Новости » Мода » 15 од најдобрите модни зделки пред да завршат големите летни попусти

15 од најдобрите модни зделки пред да завршат големите летни попусти

Одбројувањето до крајот на летните распродажби започна! Најдобрите зделки веќе ги мамат женските погледи.

Фустани кои изгледаат подеднакво атрактивно и со сандали и со чизмички, модерни костими за капење во кои ќе се разладувате во последните топли денови, шик накит со кој ќе ги разубавувате и наједноставните комбинации...

Попустите на онлајн продавницата на Fashion Group достигнуваат и до -70% и се фантастичен начин да се подновите без премногу да ја испразните картичката.

Од модните предлози кои се на попуст издвојуваме:

FashionGroupФустан Mango (-40%) FashionGroupОбетки Mango 290 денари FashionGroupКостим за капење women'secret 1.439 денари FashionGroupФустан 490 денари FashionGroupТоп Mango 590 денари FashionGroupЛанче Parfois 590 денари FashionGroupФустан Guess (-40%) FashionGroupФустан Guess (-50%) FashionGroupЛанче Parfois 490 денари FashionGroupТоп Mango 490 денари FashionGroupСако Mango (-50%) FashionGroupОбетки Parfois 390 денари FashionGroupКомбинезон Mango (-40%) FashionGroupБоди women'secret (-49%) FashionGroupКостим за капење women'secret 1.759 денари

Многу повеќе стилски парчиња на намалување до -70% ќе пронајдете на онлајн продавницата на Fashion Group.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.