15-годишната ќерка на Моника Белучи во кампања за Долче и Габана
Почетна » Новости » Мода » 15-годишната ќерка на Моника Белучи во кампања за Долче и Габана

15-годишната ќерка на Моника Белучи во кампања за Долче и Габана

Дева Касел е ѕвезда во новата кампања на Долче и Габана. 15-годишната ќерка на Моника Белучи сними фотосесија за новиот парфем на брендот – Dolce Shine.

Младата девојка облечена во романтична бела креација позираше на разни локации од италијанското гратче Равело.

Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел Дева Касел

Дева е дете на Моника од нејзиниот брак со Винсент Касел. Тие имаат и 9-годишна ќерка која се вика Леони.

Моника Белучи и Винсент Касел

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9565 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.