Почетна » Новости » Мода » Џорџина Родригез ги истакна облините во златен фустан на Канскиот фестивал

Џорџина Родригез ги истакна облините во златен фустан на Канскиот фестивал

И Џорџина Родригез пристигна во Кан. 29-годишната девојка на Кристијано Роналдо беше поканета на премиерата на француската драма „Last Summer“ (L'Été dernier).

За оваа пригода, Родригез избра златна креација со разголен грб од Ali Karoui која одлично ги истакна нејзините облини.

Во својот стајлинг, згодниот модел додаде блескав накит од Chopard.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

По премиерата, Џорџина се упати на хуманитарната гала amfAR. На овој настан, таа носеше црн фустан со шлиц и впечатлив накит.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13342 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.