Џиџи Хадид се врати на пистите 5 месеци по породувањето, на ревијата на Версаче дефилираше со Бела и Ирина Шајк
Почетна » Новости » Мода » Џиџи Хадид се врати на пистите 5 месеци по породувањето, на ревијата на Версаче дефилираше со Бела и Ирина Шајк

Џиџи Хадид се врати на пистите 5 месеци по породувањето, на ревијата на Версаче дефилираше со Бела и Ирина Шајк

Пет месеци по раѓањето на првото дете, Џиџи Хадид се врати на модните писти. 25-годишниот модел ја стартуваше и финишираше ревијата на Версаче.

Џиџи носеше три комбинации од колекцијата есен/зима 2021. „Да ја отвориш и затвориш ревијата на Версаче секогаш е чест и тоа беше најдобриот камбек“ – вели таа.

Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче

Нејзината сестра Бела и атрактивната Ирина Шајк беа дел од шоуто кое се снимаше со специјални протоколи за заштита од КОВИД-19.

Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче Ревија на Версаче

Видео

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6788 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.