Џиџи Хадид и Кендал Џенер во новата модна кампања на Fendi
Почетна » Новости » Мода » Џиџи Хадид и Кендал Џенер во новата модна кампања на Fendi

Џиџи Хадид и Кендал Џенер во новата модна кампања на Fendi

Карл Лагерфелд ги избра Џиџи Хадид и Кендал Џенер за ѕвезди во кампањата есен/зима 2017 на Fendi.

Популарниот дизајнер влезе и во улогата на фотограф за рекламните материјали за колекцијата за идната сезона.

Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер Џиџи Хадид и Кендал Џенер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.