Почетна » Новости » Мода » Џиџи, Адријана, Кендис, Емили... Сексапилни модели на настан за новото шоу на Victoria’s Secret

Џиџи, Адријана, Кендис, Емили... Сексапилни модели на настан за новото шоу на Victoria’s Secret

Victoria’s Secret приготвува ново спектакуларно шоу со малку поразличен концепт од претходниот.

Познатиот бренд за долна облека организираше настан за промоција на претстојното шоу на кое присуствуваа многу атрактивни модели, меѓу кои и дел од поранешните ангели.

Џиџи Хадид, Адријана Лима, Наоми Кембел, Емили Ратајковски, Пријанка Чопра, Кендис Сванапул... погледнете како изгледаа ѕвездите на евентот во Њујорк:

Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS Славните модели на настан на VS

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3456 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.