Џесика Алба во летен макси фустан со точки во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Џесика Алба во летен макси фустан со точки во Њујорк

Џесика Алба во летен макси фустан со точки во Њујорк

Џесика Алба со леснотија умее да склопи стајлинг кој зрачи со лежерна елеганција.

Популарната актерка и бизнис дама беше облечена во перфектна летна комбинација додека излегуваше од хотел во Њујорк.

Долгиот бел фустан со точкест принт од брендот Caroline Constas, таа го спои со црна чантичка и ниски сандали во гладијаторски стил.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?